`
O nas

Miło nam poinformować wszystkich gości, że Baza Wypadowa Hejtus otrzymała I miejsce w Pomorskim Konkursie Agroturystycznym 2010 zorganizowanym przez Marszałka Województwa Pomorskiego

"Tutaj czas płynie inaczej -  wolniej i spokojniej, bardziej naturalnie. Są tu inne zachody słońca i jakoś więcej gwiazd na niebie ...  łatwiej u nas wyluzować i odstresować codzienne obowiązki ."

domek


Nasze gospodarstwo jest położone  w małej miejscowości Hejtus, w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego na trasie Przodkowo -  Wejherowo. Jest to mało  znany teren dla turystów, a jest tu wiele lokalnych ciekawostek . 

Jesteśmy amatorami aktywnego sposobu życia, lubimy jeździć na rowerach, chodzić z kijami nordic walking i grać w piłkę siatkową , mamy wiele doświadczeń w tej dziedzinie . Nasze umiejętności są podparte zdobytą wiedzą na wielu szkoleniach, kursach , studiach, mamy uprawnienia instruktorów nordic walking, piłki siatkowej. Również dbamy o to, aby goście czuli się u nas bezpiecznie. Gospodarz posiada certyfikat organizatora turystyki wiejskiej i kurs pierwszej pomocy przed medycznej.  

W okolicy jest wiele tras nordic walking i szlaków rowerowych wiodących po kaszubskich drogach wśród lasów, jezior i łąk. Można zaplanować wiele ciekawych wycieczek , a i my możemy  wam zaoferować nasze propozycje. Wokół naszego gospodarstwa jest wiele jezior: J. Dębice 2,5 km,      J. Białe (strzeżone kąpielisko) i J. Czarne 3,5 km,  J. Otalżyno 4,0 km .Do lasu jest zaledwie 200 m.

Zapewniamy wiele atrakcji jak i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych gości.

Na naszych gości czeka 16 miejsc noclegowych w agroturystyce w pokojach 2,3,4 osobowych. Do dyspozycji jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem, taras z wyjściem na łąkę. Staramy się zapewnić naszym Gościom miłą i rodzinną atmosferę podczas pobytu.

Posiłki można robić we własnym zakresie lub zamówić u gospodarza.

Produkty na posiłki pochodzą w większości z własnego gospodarstwa.

Samochód można pozostawić na strzeżonym parkingu.

 
Nordic walking w Hejtusie
Sierpniowy Turniej Siatkwki Plażowej
Baza Wypadowa Hejtus, KS Alfa Pomieczyno i Gmina Przodkowo Zapraszają na ostatni w tym sezonie turniej Plażówki. 9 sierpnia GODZINA 10:00 BOISKA BAZY WYPADOWEJ UL SŁUPIA 30 C Tak jak w zeszłym roku będziemy prowadzić rozgrywki męskie i żeńskie w każdej grupie wiekowej. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :) Więcej informacji pod nr 606-902-887 Wpisowe 30 zł (w tym piknik z kiełbaskami, ciepłymi i zimnymi napojami Prosimy o zapisy przez facebooka lub na BazaWypadowa@wp.pl Sponsorem turnieju jest TAN-VIET International S.A., wyłączny dystrybutor marki VIFON obejmującej popularne na polskim rynku zupy błyskawiczne z kluskami, zupy błyskawiczne w saszetkach i sosy orientalne.
Znajdź nas na facebooku
Baza Wypadowa Hejtus prowdzi konto na facebooku, gdzie znajdziecie Państwo aktualne wydarzenia i promocje! www.facebook.com/BazaWypadowaHejtus
Sauna i balia
Serdecznie zapraszamy grupy od 10 do 15 osób na relaks w saunie i bali. 4 godzinne spotaknia w cenie 450 zł za grupę. Możliwość zorganizowania ogniska. Szczegóły pod   nr telefonu 606 902 887  lub  BazaWypadowa@wp.pl                  Oferta specjalna z noclegiem!!! – 15:00 relaks w saunie + kąpiele w balii– 19:30 pieczenie kiełbas przy ognisku + bigos/żurek i pieczywo, ketchup, musztarda, herbata– nocleg– 9:00 śniadanie Pobyt od 14:00 do dnia następnego do 11:00Cena oferty specjalnej przy grupie min 10 osobowej: 130 zł/osoba
Wozy na Kaszubach
OFERTA WOZÓW KONNYCH I wariant: Przejażdżka + kiełbaska + dodatki (pieczywo, musztarda, ketchup) + herbata z cytryną – 30 zł/osoba Przejażdżka kaszubskimi lasami z możliwością powożenia (ok 50 minut), wieczorami dodatkowo pochodnie, po wycieczce pieczenie kiełbasek przy ognisku.
canakkale
canakkale canakkale canakkale truva search