`
Warunki wypożyczania rowerów

1. Przedstawić dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy), z którego pracownik wypożyczalni spisze dane.

2. Zapłacić z góry opłatę za wypożyczenie roweru wg cennika.

3. Rower należy zwrócić w deklarowanym terminie w umowie , jeżeli termin zwrotu roweru przedłuży się spowoduje to pobranie dodatkowej opłaty.
4. Zostawić w wypożyczalni kaucję na czas wypożyczenia roweru  w wysokości 200 zł za każdy wypożyczony rower.
5. Podpisać się na sporządzonej umowie wypożyczenia roweru, potwierdzając warunki zawarcia umowy wypożyczenia roweru.

6. Jeżeli pracownik wypożyczalni uzna klienta za niewiarygodnego, ma prawo odmówić wypożyczenia roweru bez uzasadnienia.

7. Osoba wypożyczająca rower ponosi pełna odpowiedzialność za powstałe szkody od momentu wypożyczenia roweru, na podstawie zawartej umowy do czasu jego zwrotu.

8. Gdy rower ulegnie uszkodzeniu , zepsuciu lub zostanie ukradziony wypożyczający poniesie koszty szkody w całości.

9. Wypożyczający rower zrzeka się wszelkich roszczeń wobec wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie  korzystania z wypożyczonego roweru.

Wypożyczenie grupowe należy wcześniej zapowiedzieć osobiście lub telefonicznie, aby usprawnić wydanie dużej liczby rowerów przez ich wcześniejsze przygotowani.

 
Nordic walking w Hejtusie
Sierpniowy Turniej Siatkwki Plażowej
Baza Wypadowa Hejtus, KS Alfa Pomieczyno i Gmina Przodkowo Zapraszają na ostatni w tym sezonie turniej Plażówki. 9 sierpnia GODZINA 10:00 BOISKA BAZY WYPADOWEJ UL SŁUPIA 30 C Tak jak w zeszłym roku będziemy prowadzić rozgrywki męskie i żeńskie w każdej grupie wiekowej. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :) Więcej informacji pod nr 606-902-887 Wpisowe 30 zł (w tym piknik z kiełbaskami, ciepłymi i zimnymi napojami Prosimy o zapisy przez facebooka lub na BazaWypadowa@wp.pl Sponsorem turnieju jest TAN-VIET International S.A., wyłączny dystrybutor marki VIFON obejmującej popularne na polskim rynku zupy błyskawiczne z kluskami, zupy błyskawiczne w saszetkach i sosy orientalne.
Znajdź nas na facebooku
Baza Wypadowa Hejtus prowdzi konto na facebooku, gdzie znajdziecie Państwo aktualne wydarzenia i promocje! www.facebook.com/BazaWypadowaHejtus
Sauna i balia
Serdecznie zapraszamy grupy od 10 do 15 osób na relaks w saunie i bali. 4 godzinne spotaknia w cenie 450 zł za grupę. Możliwość zorganizowania ogniska. Szczegóły pod   nr telefonu 606 902 887  lub  BazaWypadowa@wp.pl                  Oferta specjalna z noclegiem!!! – 15:00 relaks w saunie + kąpiele w balii– 19:30 pieczenie kiełbas przy ognisku + bigos/żurek i pieczywo, ketchup, musztarda, herbata– nocleg– 9:00 śniadanie Pobyt od 14:00 do dnia następnego do 11:00Cena oferty specjalnej przy grupie min 10 osobowej: 130 zł/osoba
Wozy na Kaszubach
OFERTA WOZÓW KONNYCH I wariant: Przejażdżka + kiełbaska + dodatki (pieczywo, musztarda, ketchup) + herbata z cytryną – 30 zł/osoba Przejażdżka kaszubskimi lasami z możliwością powożenia (ok 50 minut), wieczorami dodatkowo pochodnie, po wycieczce pieczenie kiełbasek przy ognisku.
canakkale
canakkale canakkale canakkale truva search